Červen 2008

Co teď dělám?

29. června 2008 v 13:21 | pařan
Zase tady napíšu menší aktualizaci. V týdnu jsem byl odstřižen od internetu, takže jsem tu nebyl. Na editaci v ofp momentálně nemám čas. Zato se věnuju jinému projektu. Rozjíždím internetovou hru s tématikou stargate. Až bude hotová, dám sem odkaz. Tak bych vás chtěl, kdo by chtěl být moderátorem, ať se přihlásí. Musí ale mít velké zkušenosti z hvězdnou bránou. A kdo by chtěl hrát, ať taky napíše.

22. červen 1941

29. června 2008 v 13:17 | pařan
Víte co bylo 22. června v roce 1941? Byla zahájena operace Barbarrosa. Invaze německých vojsk do SSSR. To byla Hitlerova zřejmě největší a nejkatastrofálnější chyba. Stalin spojeneckou smlouvu svědomitě plnil, protože války s německem se bál. Ještě několik hodin před invazí dorazily do německa vlaky s ropou a uhlím, které měl stalin podle dohody dodávat. 22. června to bylo přesně 67 let.
Poznámka: v době, kdy toto výročí bylo jsem byl odstřižen od internetu, proto to zpoždění.

Mise operace 1

29. června 2008 v 11:20 | pařan |  Rubrika týkající se operace flashpoint
Jeden týpek mě osočoval, že nevydávám nic pro komunitu. Není to pravda. Našel jsem jednu svou starší misi, tak jsem se rozhodl, že ji vydám. Jedná se o pěchotní misi za partyzány, kde jedete dobýt letiště.
Misi si stáhněte zde na tomto downloadovacím odkazu.
Přeju příjemnou zábavu a napište mi do komentářů co si o misi myslíte.

preview modifikace: sbírka sg addonů

13. června 2008 v 16:08 | pařan
Tak se po delší době hlásím s další aktualizací. Tentokrát jsem si vybral jakousi sbírku sg módů, nebo spíše sg addonů. Bohužel, zájemce zklamu, protože blog, na kterém byl odkaz je už smazaný a já si ho z hlavy nepamatuju. Ale teď k módu. Obsahuje samozřejmě hvězdnou bránu( jsou 2, jedna funguje, pokud dáte 2 brány na mapu a druhý typ se musí nadefinovat scriptama). Brány tam jsou jak z kalsického stargate tak stargate atlnatis(dále jen sg a sga). Viděl jsem dokonce i bránu, která byla pojmenována jako superbrána. Samozřejmě nechybí DHD a dokonce je tam i area 52, která ale vydapá naprosto přesně jako 28 patro velitelství SGC. Z vojáků jsou přítomni jak vojáci sg tak i sga a dokonce tam je i SG 1, tedy hlavní tým celého seriálů. Z protivníků jsou bohužel přítomni jenom jaffové a samozřejmě nechybí povstalečtí jaffové. Co se týče techniky tak je přítomen MALP, MALP s atomovkou(nefunkční) i MALP s kulometem a z letecké techniky to je X 302(F 302) a Death Glider. Bohužel velké lodě jako je Promteheus, Odysea nebo třeba H'atak nejsou nikde.
Guido
Hlavní hrdinové neboli SG 1 :-)
Jaffové
MALPY
A teď downloady. Sice jsem výše psal, že tento sbírací mód už není k dostání, ale ty české addony pořád jsou :-).
+ sg 1, spoustu vojáků z sg i sga
- nesehnatelnost, velká velikost, nejsou mise ani kampaně

Vysvětleno

8. června 2008 v 10:37 | pařan
Tohle mi napsal jirka po icq:
Jirka ‎(9:57):
já ho zabiju to je můj zasraný 10tiletý brácha já ho zabiju kouká na jáký stránky chodím já a jaký mám uložený v oblíbených a pak tam píše kravyny a urážímě:-(
Jirka ‎(10:00):
a moc se omlouvám za ty spamy, a za toho bráchu taky Taky mám malého bráchu a vím jak dokáže být otravný. Omluva se příjímá Jirko ;-)


Spamer odhalen

7. června 2008 v 16:29 | pařan
V minulém článku byl v 9. komentář urážlivý a napadající mě a hummyho. Myslel si, že když se nepodepíše, a bude navíc urážet jakoby sám sebe, nezjistím, kdo to je :-D
Nevím proč to udělal, ale jeho věk odhaduju na 12-14. Zachoval ses jako malé dítě Jirko. Nechápu proč si to napsal. Jenom proto, že jsem ti napsal, aby jsi přestal spamovat?
Zde důkaz:
[3] Jirka | 212.11.123.10
Ahoj chcete si vydělat peníze? je to velice jednoduché stačí klikat na reklamy na internetu zaregistrujte se zde http://eurovisits.org/?r=sejkora výplata je v eurech takže je to hodně peněz, na dotazy napiště na E-mail
Potom když jsem napsal aby nespamoval napsal:
[8] Jirka | 212.11.123.10
jj dobře:)
[9] skurvený blog | 212.11.123.10
Ahojte vy čuráci, OFP neumíte hrát a co jsem četl kladete tu trapné otázky např Jirka, pařan, Hummy a další čuráci, když neumíte hrát tak vás prosím nehrajte!!!
Jirko, velice si mě zklamal. Pokud chceš urážet a dělat spamy, tak se k tomu aspoň postav čelem a ne jako zbabělec. Zatím ti nedám ban, ale rozmýšlím se.

64. výročí vylodění spojenců v Normandii

6. června 2008 v 13:50 | pařan
Ano, je tomu tak. Dnes je 6. června. Přesně před 64 lety začala spojenecká invaze do Francie pod kódovým označením operace Overlord. První byly parašutistické výsadky americké 82. a 101. výsadkové divize a 6. britské výsadkové divize. Samotné vylodění poté proběhlo na plážích Sword, Juno, Gold, Omaha a Utah.
Na swordu se vylodily v 7:30 muži britské 3. divize. Na Junu se vylodily kanaďané 3. divize v 7:55. Na pláž Gold byla vyloděna 50. britská divize v 7:25.
V 7:00 se na pláži Omaha vylodila 1. americká divize(první vlna měla až 90 % ztráty). A na pláži Utah se v 6:30 vylodili vojáci 4. americké divize.
Němci tím, že spojence nezahnaly hned do moře v podstatě prohráli válku. Ale spojence čekalo ještě 11 měsíců tvrdých bojů, než Německo konečně kapitulovalo.

Moje projekty

1. června 2008 v 7:07 | ofp |  Rubrika týkající se operace flashpoint
Částečně jsem byl zaneprázdněn svými projekty, částečně cizími. Napíšu zde oba dva případy.
Moje projekty ve vývoji:
Mise s tématikou stalkeru- tato mise je zatím bez názvu. Plánuji udělat misi, ve které byste mohli mít s ohledem na engine ofp co možná největší volnost, ale některé věci jsem ještě úplně nedomyslel. S touto misí mi pomáhá Hammer. Zatím je hotové rozvržení oblastí, a objevování zombie tam, kde to potřebuju :-)- HOTOVO 5%
Moje plánované projekty:
Mise založená na skutečných událostech- tuhleta mise by měla být vytvořena podle skutečných událostech, ke kterých došlo při pohraničním střetu jednotek SOS a maďarské armády. Maďaři však v ačsr módu nevyšly, takže je nejspíš budu muset nahradit. Skutečnost bude zase samozřejmě v rámci ofp.- zatím pouze plánuji
Fiktivní minikampaň-ještě plánuji fiktivní minikampaň, který by se týkala roku 1938 a Mnichovské dohody. Asi víte co mám na mysli, prostě takovou alternativní realitu, kde jsme se bránily.- zatím pouze plánuji
Mise bez názvu- jako poslední plánuji misi, ve které by spolupracovali američané s ruskou armádou.- zatím pouze plánuji
Projekty se kterými pomáhám:
Ačsr kampaň, zatím bez názvu- toto je projekt Hammera (více zde). Je to fiktivní kampaň která se odehrává na teneriffe, kde jsou češi po vyhrátí války němci vystěhováni. Češi se však vzbouří a začnou budovat armádu. Já pomáhám hlavně jako tester, ale už jsem hammerovi jednu misi vytvořil a plánuji vytvořit další, aby se projekt co nejrychleji urychlil.
Mise ninja- toto je projekt tonyhawka ( zde je jeho blog). Je o tom, že jako ninja vyčistíte některá města na Nogově. U této mise jsem zatím rozmístil jednotky(mimochodem, víte, že v editoru se dá dát maximálně 63 skupin?) a teď k nim budu muset dodělat i waypointy(jako bych to tonymu neříkal, že je udělám hned)