Březen 2009

ofp týdeník č. 16

29. března 2009 v 14:44 | pařan, TonyHawk, Spitfire |  Ofp týdeník
Úvod:
Dnešní ofp týdeník bude docela zet prázdnotou a to z jednoho prostého důvodu, BI fora jsou dočasně mimo provoz a proto nebudou téměř žádné novinky.

Misia týždňa:
Tenkrát som si vybral jednu zaujímavú, zábavnú a vtipnú misiu Pingushotting od Xezona. Na začiatku misie hráte za väzňa, ktorý sa chce dostať z väzenia tak, že vystriela 15000 dolárov na strelnici tučniakov. Neskôr hráte za jedného člena miestneho odboja. Miestny odboj sa ho rozhodne odstrániť kvôli Greenpeace... Misia je veľmi prepracovaná a osobne si myslím, že kľudne mohla vyhrať BIS editing competition 2004 bez akýchkoľvek dotazov. Obsahuje nemecký dabing, spracované dialógové okná (je ich veľmi veľa a sú pekné), tri verzie obtížnosti zaujímavú zápletku a ešte viac ... Síce je treba stiahnúť si viacej addonov, stojí to za to. Zahrajte si a uvidíte.

Modelové novinky

23. března 2009 v 21:58 | pařan |  Papírové modely pro vás
Sliboval jsem malé modelové novinky, takže tady jsou. Nebude toho tolik, ale i tak myslím, že modeláře potěším. V první řadě bych rád řekl, že Rawen vydal další model (tedy, betaverzi jsem měl už asi před 3 týdny, ale teď ho vydal oficiálně). Jedná se o model BVP s interiérem. Model můžete stáhnout zde.


A taky já nezůstanu pozadu, předně vydal jsem další bunkry, tentokrát LO vz. 37 A 180 a to v měřítku 1/100 a 1/300. Modely najdete tady.
A taky já plánuju udělat nějakou vojenskou techniku. V současnosti pracuji na modelu obrněného vozidla M113A3, který snad bude i v klasické ofp kamufláži. BVP by možná taky mělo být v ofp kamufláži, takže by to mohl být nějaký hezký dárek k nějakému ofp týdeníku.
A to je pro dnešek vše.

ofp týdeník č. 15

22. března 2009 v 14:42 | pařan, TonyHawk |  Ofp týdeník
Úvod:
Máme tu další vydání ofp týdeníku, tentokrát s poměrně jubilejním číslem 15. Tentorkrát jsem však na týdeníku nepracoval sám, ale rubriku mise týdne přenechám TonyHawkovi. A mám tu nabídku i pro další, co by se chtěli na týdeníku podílet, např. nemám nikoho pro rubriku MP a videa a screeny týdne. Pokud by někdo chtěl dělat tyto rubriky, nebo třeba psát články o něčem, co se týká ofp, klidně napište, budu jedině rád. Pravé noviny také nedělá jeden člověk, ale velký kolektiv, proč by to nemohlo být takto zde.

Mise týdne:
Ako mise týdne som si teďka vybral legendárnu misi, která vyhrali BIS Editing competition 2004. Ide o Hawk in Nets a tá je doslova legendou. Misia pojednáva o preguel misie Hawk in Shadows, kde máte zlikvidovať jedného tyrana, ktorý si hovorí "Nedotknuteľný". Celá misia je veľmi prepracovaná, obsahuje 3 úrovne obtížnosti, vynikajúcu atmosféru, pravé filmové animačky a ešte viac. Je inšpirovaná hrou Metal Gear Solid. I keď neni nadabovaná, až na maličkosti, je to najlepšia misia v celej OFP.
Tady je odkaz na recenzi, kterou už kdysi napsal TonyHawk na celou Hawks trilogy recenze a zdroj

ofp týdeník č. 14

15. března 2009 v 13:29 | pařan |  Ofp týdeník
Máme tu další číslo ofp týdeníku, tentokrát toho zase moc nebude, ale něco se přeci jenom pořád děje, takže dejme se do toho.

Mise týdne:
Jako misi týdne jsem dnes zvolil už trošku starší misi, nicméně skvělou a každý milovník létání v ofp by ji rozhodně měl mít. Jedná se o misi Hinds, kterou udělalo Sarge-Studio. V misi hrajete za pilota vrtulníku Hind. Na začátku si můžete dokonce vybrat, v jaké kamufláži. Potom si projdete výcvikem a dál si zabojujete. No a potom si budete moci vybírat stroje a plnit v nich různorodé mise. Jedná se velmi profesionální misi. K zahrání je potřeba čsla mod (mise je součástí verze 2.20)


ofp týdeník č. 13

8. března 2009 v 16:11 | pařan |  Ofp týdeník
Je tu další ofp týdeník, tentokrát s čísle 13. Co nás dnes čeká? Nebude toho mnoho, zřejmě pouze potěším fandy první světové války, jinak to bude dnes opravdu slabé.

Kampaň týdne:
Dnes bude kampaň. Vybral jsem novou kampaň od Guntirsona. Jedná se o tvůrcovu první kampaň, která se jmenuje War story. Jde v ní tradičné o boj zlých rusů s ubohými partyzány, kterým hned přiletí na pomoc amíci. Kampaň je plná chyb a je dělána hodně jednoduchou formou, ale autor není úplná lama (jenom trochu). Kampań jsem vybral, protože je nová, nikoliv že by byla dobrá.

ofp týdeník č. 12

1. března 2009 v 16:11 | pařan |  Ofp týdeník
Zase máme za sebou další týden, takže vychází pravidelné vydání ofp týdeníku. Dnes nás čeká pár novinek okolo modů, jeden zajímavý addon a rozhovor o Machinimě.

Mise týdne:
Dnes vám přináším novou anglickou misi, která je dělána pro mod WW 4 v. 1.0 ( o něm dále). Mise se jmenuje steal the ural a je to jakási předělávka mise ukrást uaz, ale je daleko rozsáhlejší.

Novinky v addonech:
Při surfování po youtube jsem úplně náhodou narazil na jedno zajímavé video z ofp.Ukazuje jeden zajímavý addon zbraně, ktertá se jmenuje gravity gun. Tato zbraň je tuším ve hře Half life (nevím jistě).
Addon naleznete zde: