Červen 2009

Co se momentálně děje?

29. června 2009 v 22:23 | pařan |  Rubrika týkající se operace flashpoint
Zatímco se v komentářích řeší, jak se dají tankamy kácet stromy, já s Mikim pracujeme na pár věcech. Jak jsem už jednou napsal, pracuje se na modu High command, do ofp, což umožňuje velet více jednotkám najednou, jako v RTS. Tahle vymoženost je v armě, i když je to spíše zajímavost. Ale v tutot chvíly zkoušíme převést do ofp nejenom nápady, ale taky zvuky a textury, např. rádiové hlášky. Samozřejmě není zaručeno, že to bude fungovat, ale já pevně cěřím, že Miki to zvládne.ALE pokud se to povede, tak by se v ofp objevila poměrně dobře namluvená angličtina, ruština a černaruština (což je čeština). Taky ostatní zvuky jsou na profesionální úrovni, vím o čem mluvím. Takže pro ty, co měli šanci zahrát si ofp, které by se ale spoustu věcmi podobalo Armě II, kteoru já osobně považuji za velice kvalitní (i když trochu zabugovanou) hru.

Výjimečný ofp-armaII týdeník

27. června 2009 v 21:49 | pařan |  Ofp týdeník
Rozhodl jsem se, že výjimečně napíšu ofp týdeník, i když k ofp toho moc nebude.

Hlavně bych rád informoval o vydání výjimečné modifikace WW4, která už vyšla ve verzi 1.0
V té je toho celkem dost. Zde je pár videí, co je nového.A taky odkaz, kde je hned několik mirrorů na download.

Co myslíte vy?

21. června 2009 v 17:46 | pařan |  Ofp týdeník
Tak jsem si tak projížděl videa na youtube a koukal na ty šťastlivce, co mají doma dělo a pařej Armu II. Arma II je bezpochyby dobrá hra, pravda zabugovaná, ale tak za půl roku maximálně za rok budou bugy vychytané a hra bude nejspíš jedna z nejlepších her na světě a důstojným nástupce operace flashpoint. Musím se přiznat, že armu II bych si strašně chtěl zahrát, nicméně nemám doma "dělo", takže hraní army II je pro mě hudba budoucnosti. Jsem si tak říkal, jak by bylo suprové, kdyby někdo udělal modifikaci ofp, ve které by nějaké věci z army II přenesl do ofp, mám na mysli zvuky a tak, ostrov asi ne, to by starouš ofp nezvládl, ale trochu poupravit interface a upravit AI by určitě šlo. Myslím si, že kdyby třeba BI udělali poslední patch na ofp a třeba i za peníze, kterým by ofp uvedli trošičku na úroveň army II, že by to spoustu lidí ocenilo a takový přídavek si i koupilo. Co si o tom myslíte vy?

Na jakých modelech se právě pracuje?

20. června 2009 v 13:19 | pařan |  Papírové modely pro vás
Tak, dlouho jsem nic nového nenapsal. Píši zde tedy info o tom, co se na vás chystá a čím jsem ztrávil poslední dva týdny. Já už nějakou dobu pracuji na německém transportním traktoru RSO, ke kterému bude jako takový bonus i protitankový kanon Pak 40. Oba dva jsou již slepeny jakožto prototypy a brzy vychytám chyby. Teoreticky by mohli příští týden vyjít. Dále jsem s Walterem dělali model mojí školy, ale o tom později.

Co se Waltera týče, tak ten dokončuje svoji M113A2 a brzy by taky mohla vyjít, nejspíš také během příštího týdne. Rawen dělá na několika projektech. V součastnosti pracuje na vozidlu jeep, potom dělá enterprise z XI filmu star trek a taky dělá loď battlestar Galactica. Co jsem od Rawena slyšel, tak on jakožto velký fanda scifi by se chtěl soustředit na scifi lodičky. Já po RSOčku se budu soustředit konečně na svůj tajný projekt.

No, a nyní to, co jsme dělali s Walterem. Jedna moje spolužačka musela odejít z naší školy, nebylo to zaviněno její vinou. Já jsem se rozhodl, že jí společně s Walterem uděláme model mojí školy na památku. Model se nakonec docela povedl a i ve škole slavil úspěch, dokonce si ho prý fotil i ředitel školy.

A na závěr foto modelu školy.


Papírové modely ode mě a Rawena- Nový model RSO (aktualizace z 30.6. 2009)

8. června 2009 v 18:44 | pařan |  Papírové modely pro vás
Zde bude seznam modelů, které jsem vytvořil já a Rawen.

Moje modely:

Lehký objek vz. 36 v měřítku 1/300
LO vz. 36