Červenec 2010

Co děláte o prázdninách?

23. července 2010 v 14:12 | pařan |  Všechno ostatní
Zdarec. Tak co děláte o prázdninách? Půlka je skoro za náma, strašně to letí. Událo se toho celkem dost a to jak na herní tak modelářské scéně. Předně, vyšel datadisk do army II. Rozhodl jsem se vyzkoušet demoverzi (tak jako v případě army II), takže snad se mi brzy podaří napsat nějaký článeček. Co se týče ofp, tak na happy patchi se stále pilně pracuje, rovněž brzy bych o něm rád napsal článek, ve kterém bych rád schrnul co je v patchi nového, co se plánuje a tak dál.

Co se modelů týče, pracujeme teď s Rawenem společně na takovém speciálním projektu (někteří vědí). Zatím je to tajné, ale pokud by se to podařilo, tak by to mělo být hodně velké.

A ještě jedna malá zajímavost, které jsem byl svědkem. Na zahradě máme takový malá dřevěný domeček a stala se zajímavá věc, pod jeho střechou. Tyto ptáčky jsme posléze identifikovali jako Rehky, což jsou ptáčci, kteří jsou zvyklí na lidi a prý je možné naučit je i zobat z ruky. No, toto hnízdo bylo snadno přístupné, proto jsem udělal ve dvou sledech několik fotek, nejprve kjdyž mláďata byla ještě malá, a posléze kdy už vyrostla a chystala se pomalu létat. Nanenštěstí, skutečný výlet z hnízda jsem už nevyfotil, protože v jednu chvíli zde byla tak hrozná vedra, že rodiče mláďata odlákali někam pryč a do hnízda se už nevrátili, ale i tak mám docela zajímavé obrázky. Naleznete je v galerii, sekce ostatní a Hnízdo Rehka.